Your message has been sent, you will be contacted soon
Fc-Inter.NET – Vendi që bashkon Interistat

Call Me Now!

Mbylle
Kreu » Lajme » La Tercera:”Inter,5 mln per Bielsa dhe 40 mln per merkaton”

La Tercera:”Inter,5 mln per Bielsa dhe 40 mln per merkaton”

  • Array
Sipas portalit ne Kili La Tercera Marco Branca po mendon per trajnerin aktual te Bilbao,Bielsa:

”Bielsa akoma nuk ka rinovuar kontraten me basket,pasi ai po studion mundesi te ndryshme,ku nder keta eshte edhe Interi,por edhe Barcelona,ne rast largimi te Pep,nga ana tjeter edhe Chelsea.Klubi zikalter per te marre Bielsa,i ofron nje kontrate prej 5 mln Euro ne sezon,me shume se Bilbao qe i ofron 1,5 mln Ero.Per merkaton,Interi po mendon te shpenzoje 40 mln Euro,per keto emra:Viviano,G.Rossi,Dede,Peluso dhe Jurado….”/fc-inter.NET

Vendose lajmin në Facebook ose Twitter
Loading...