Your message has been sent, you will be contacted soon
Fc-Inter.NET – Vendi që bashkon Interistat

Call Me Now!

Mbylle
Kreu » Fokus » CDS:Thohir vjen se bashku me Nainggolan?

CDS:Thohir vjen se bashku me Nainggolan?

nainggolan_05062012Erick Thohir pritet qe te zbarkoj ne Milano se bashku me nje dhurat per Interin.

Sipas Corriere dello Sport kjo dhurat quhet Radja Nainggolan te cilin trajneri Walter Mazzarri e ka perceptuar si njeriun e duhur per te kompletuar mesfushen e Interit.Per momentin thuhet se Roma mbetet ende ne avantazh per sherbimet e tij,por miliarderi indonezian do te permbys gjithcka dhe Nainggolan do te vishet zikalter.

Fc-Inter.Net

Vendose lajmin në Facebook ose Twitter

Komento në Inter Shqip