Your message has been sent, you will be contacted soon
Fc-Inter.NET – Vendi që bashkon Interistat

Call Me Now!

Mbylle
Kreu » Lajme » CDS:Siena do te blej Destron,Inter…

CDS:Siena do te blej Destron,Inter…

  • Array
Sipas Corriere dello sport Mattia Destro do te blehet ne fund te sezonit nga Siena per nje shume prej 2milion euro.Ne vere megjithat mund te shitet per nje shifer me te lart.Ne gjurmet e tij tashme gjendet Juventus,Roma dhe Inter qe po mendon rikthimin e tij ne Milano…/fc-inter.net

Vendose lajmin në Facebook ose Twitter

Komento në Inter Shqip