Your message has been sent, you will be contacted soon
Fc-Inter.NET – Vendi që bashkon Interistat

Call Me Now!

Mbylle
Kreu » Lajme » CDS:Juan – Inter se bashku deri me 2017 dhe do te perfitoj…

CDS:Juan – Inter se bashku deri me 2017 dhe do te perfitoj…

JUanBraziliani Juan Jesus dhe Inter do te vazhdojn bashkpunimin edhe per nje kohe te gjate raporton  Corriere dello Sport.

Juan ishte njera nga surprizat me te bukura te ketij sezoni.I ardhur si perforcim i ri ai ka filluar shum here ndeshjet si titullare dhe tani pashmangshem vjen edhe kontrata e re per te deri ne vitin 2017.Shifra qe do te perfitoj lojtari do te jete rreth 1 milion Euro neto ne sezon dhe eshte i gatshem  te jete nje nga shtyllat kryesore per skuadren e se ardhmes.

Fc-Inter.Net

Vendose lajmin në Facebook ose Twitter
Loading...