Your message has been sent, you will be contacted soon
Fc-Inter.NET – Vendi që bashkon Interistat

Call Me Now!

Mbylle
Kreu » Lajme » Alvarez ne grup,Sneijder dhe Guarin…

Alvarez ne grup,Sneijder dhe Guarin…

Ka filluar pak minuta me pare seanca stervitore e Interit para ndeshjes me Genoas.Nje lajmi i mire eshte rikthimi i Alvarez ne grup.Nderkohe Sneijder ka filluar perseri stervitjet individuale.Nderkohe GUarin eshte mire dhe ndoshta ndaj Genoas do te startoj edhe nga minuta e pare/fc-inter.net

Vendose lajmin në Facebook ose Twitter

Komento në Inter Shqip