Your message has been sent, you will be contacted soon
Fc-Inter.NET – Vendi që bashkon Interistat

Call Me Now!

Mbylle

Top Lajme

SKY:Përfundon takimi Napoli-Icardi,rritet oferta,por Interi reziston,ndërkohë Wanda Nara…

SKY:Përfundon takimi Napoli-Icardi,rritet oferta,por Interi reziston,ndërkohë Wanda Nara…

Pas rreth me teper se 1 ore,ka perfunduar takimi ndermjet emisareve te Napolit dhe rrethit te Mauro Icardit.Klubi napolitan ka paraqitur rritjen e ofertes nga 40+2 milion,ne 45+2 milion Euro. Per lojtarin eshte ofruar nje kontrat 5 vjeqare me 6.5 milion Euro ne sezon,plus te drejtat e plota te imazhit…

Flet Ausilio:”Icardi nuk shitet.Candreva? Po jemi në bisedime,Mancini,Suning…

Flet Ausilio:”Icardi nuk shitet.Candreva? Po jemi në bisedime,Mancini,Suning…

Para gazetareve te pranishem ne aeroportin Malpensa te Milano-s,drejtori sportiv i Interit Piero Ausilio eshte ndalur dhe ka folur per gjithcka rreth me te rejave ne klub,duke perfshire merkaton,Mancinin,Icardin dhe shumqka tjeter. Kjo eshte deklarata e tij: “Shikoni,eshte e vertet qe ne jemi takuar me Napolin dhe kete nuk duam…

Mancini:”Dorëheqja? Nuk ka ndryshuar asgjë,të shohim.Icardi-Candreva? Nuk e di,pyesni presidentin”

Mancini:”Dorëheqja? Nuk ka ndryshuar asgjë,të shohim.Icardi-Candreva? Nuk e di,pyesni presidentin”

Pas humbjes se Interi kunder Paris-Saint-Germain me rezultat 3-1,ne konferencen per shtyp gazetaret nuk ishin te interesuar per ndeshjen,por mbi te ardhmen e trajnerit.Ne kete kontest konferenca nuk zgjati shum sepse Mancini nuk dukej ne form per te biseduar. Gjithsesi keto ishin fjalet e tij: Dorëheqja? “Nuk ka ndryshuar asgje…

Lajmet e fundit

GDS:Interi i bën me dije Napolit,70 milion dhe ulemi bisedojm për Icardi-n!

GDS:Interi i bën me dije Napolit,70 milion dhe ulemi bisedojm për Icar..

26/07/2016

Skuadra e Napolit vazhdon te mos dorezohet ne perpjekjet per te rrembyer nga Interi sulmuesin Mauro Icardi,por keta te fundit kane vendosur kushtet e tyre. Oferta e pare 35+2 milion Euro as qe u mor parasysh nga neroazzurret,ndersa vetem pas 24 or..

Jindong drejt New York-ut,tre ditë planifikime e diskutime para vendimeve të rëndësishme!

Jindong drejt New York-ut,tre ditë planifikime e diskutime para vendim..

25/07/2016

Po ofrohet nje moment shum i rendesishem per Interin,ashtu sic shpallet nga Inter Channel. Ne fakt shefi i Suning Comerc Group,Zhang Jindong,do te takohet ne New York me njerezit e tij te besuar duke perfshire edhe trajnerin Roberto Mancini.Do te ..

GDS:Mancini-Thohir,një thyerje totale,lamtumira mbrenda 48 orëve?

GDS:Mancini-Thohir,një thyerje totale,lamtumira mbrenda 48 orëve?..

25/07/2016

Roberto Mancini mund te largohet nga Interi mbrenda 48 oreve te ardhshme.Ky eshte lajmi i fundit i bujshem i lancuar nga La Gazetta dello Sport,e cila thekson se mardhenjet mes Mancinit dhe qiftit Thohir-Bolingbroke tashme duket te jen bere te paripa..

Tjatër takim Napoli-Icardi në keto momente,De Laurentis ofron 60 milion Euro!

Tjatër takim Napoli-Icardi në keto momente,De Laurentis ofron 60 milio..

25/07/2016

Pavaresisht fjaleve te drejtorit sportiv te Interit Piero Ausilio se sulmuesi argjentinas Mauro Icardi nuk eshte ne shtije dhe se nuk ka ndonje ofert qe do te ndryshonte gjendjen,drejtuesit e Napoli nuk e kane ndermend te dorezohen. Sky Sport rapo..

PS:Inter-Candreva,po bëhet?!

PS:Inter-Candreva,po bëhet?!..

24/07/2016

Nga studiot e Premium Sport raportohet per zhvillime te reja ne aksin Inter-Lazio per Antonio Candreva. Neroazzurret kembengullin ne oferten prej 20 milion Eurove kundrejt 25 sa kerkon Lotitto,por ndermjetesimi i agjentit Federico Pastorello ka pe..

Takimi Thohir-Mancini nuk sjell rezultat,tani…

Takimi Thohir-Mancini nuk sjell rezultat,tani.....

24/07/2016

Takimi i shumperfolur ndermjte presidentit Erick Thohir dhe trajnerit Roberto Mancini eshte zhvilluar mbrem dhe ka zgjatur rreth 90 minuta. Megjitheate sipas raportit te La Gazetta dello Sport,nga aty nuk ka ardhur ndonje zhbllokim i situtaes.Ne f..

SKY:Witsel lojtar i Everton-it

SKY:Witsel lojtar i Everton-it..

23/07/2016

Nje emer shum i nxeht per merkaton e ekipeve italiane,por e ardhmja e Alex Witsel mund te jete ne Premier League. Per te qene me te sakt,Evertoni tashme ka gjetur nje marreveshje me Zenit Shen Petersburg per 30 milion Euro.Mesfushori belg i lindur..

Napoli ofron Gabiandinin per te arritur te Icardi, Ausilio thote JO

Napoli ofron Gabiandinin per te arritur te Icardi, Ausilio thote JO..

23/07/2016

Gonzalo Higuain eshte me afer se kurre kalimit ne Juventus dhe skuadra e Napolit tashme eshte e interesuar per te gjetur zevendesuesin e tij, emri me i perfoluri eshte sulmuesi i Interit, Mauro Icardi. Sipas Tuttomercatoweb, skuadra e Napolit esht..

Inter-Candreva,sonte takim Ausilio-Pastorello

Inter-Candreva,sonte takim Ausilio-Pastorello..

22/07/2016

Interi e ka vene perseri ne shenjester Antonio Candreva-n pas veshtiresive qe ka hasur ne pista te tjera si Joao Mario e Gabriel Jesus. Sicpas asaj qe eshte mesuar nga Sky Sport,sonte do te zhvillohet nje takim i ri ndermjet agjentit te lojtari Fe..

Raiola:”Kinezët kanë para,por Interit i mungon projekti”

Raiola:"Kinezët kanë para,por Interit i mungon projekti"..

22/07/2016

Gjate intervistes se dhene per Corriere dello Sport,agjenti Mino Raiola ka analizuar situaten tek Interi duke marre parasysh ardhjen e Suning,por perseri ka shum dyshime Ja fjalet e agjentit te mirenjohur: "Deri me tani ka pasur nje pritje shum..

shum1

Inter Channel

#Fb

Tabela Serie A

# Team W D L P
1 Atalanta 0 0 0 0
2 Bologna 0 0 0 0
3 Cagliari 0 0 0 0
4 Chievo Verona 0 0 0 0
5 Crotone 0 0 0 0
6 Empoli 0 0 0 0
7 Fiorentina 0 0 0 0
8 Genoa 0 0 0 0
9 Inter Milan 0 0 0 0
10 Juventus 0 0 0 0
11 Lazio 0 0 0 0
12 Milan 0 0 0 0
13 SSC Napoli 0 0 0 0
14 Palermo 0 0 0 0
15 Pescara 0 0 0 0
16 Roma 0 0 0 0
17 Sampdoria 0 0 0 0
18 Sassuolo 0 0 0 0
19 Torino 0 0 0 0
20 Udinese 0 0 0 0

Apliko per Autor

shum1